​​​​​​​  Parafia św. Antoniego w Trąbinie

Trąbin 4

87-522 Ostrowite Rypińskie

Numer konta bankowego

czynna w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.

Godziny mszy św.

Niedziele i święta:

godz. 9.00 i 11.30

Dni powszednie:

godz. 18.00 lub wg ogłoszenia

Grupy parafialne

Schola parafialna

Koła żywego różańca

Grupa lektorów

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Rady parafialne

Galeria 2016/2017

Galeria 2018

RODO

„ Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii  Św. Antoniego w Trąbinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.

IV Niedziela Zwykła - 29.01.2023 r.

• W ostatnią niedzielę zbieraliśmy ofiary przeznaczone na ogrzewanie naszej świątyni. Za złożone ofiary i jedną anonimową ofiarę w wysokości 200 zł  serdeczne Bóg zapłać.

• W najbliższy czwartek, 2. lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego, które kończy cykl uroczystości związanych z objawieniem się światu Słowa Wcielonego. Jest ono obchodzone w całym Kościele jako Dzień Życia Konsekrowanego. Podczas Mszy św. o godz. 17:00 będzie miało miejsce poświęcenie gromnic, a kolekta mszalna przeznaczona jest na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych.

• W tym tygodniu przypada również I piątek miesiąca. Zachęcam, szczególnie kandydatów do bierzmowania i dzieci klas czwartych, do spowiedzi pierwszopiątkowej. Spowiedź od godz. 16:30, a Msza św. z nabożeństwem ku czci Serca Pana Jezusa o godz. 17:00. Przed południem odwiedzę chorych z Komunią św. Można zgłaszać jeszcze osoby chore i w podeszłym wieku na taką wizytę.

• Najbliższa sobota to I sobota miesiąca. Członków KŻR i wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszam na Mszę św. i nabożeństwo różańcowe na godz. 16:00.

• Przyszła niedziela to I niedziela miesiąca – po Mszy św. o godz. 11:30 adoracja Najświętszego Sakramentu.

• W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Barbarę Sawicką. W jej intencji odprawionych będzie 12 Mszy św. od uczestników pogrzebu, w tym od Koła Gospodyń Wiejskich z Marianowa, od Jolanty z rodziną i siostrzenicy Ewy z rodziną. Wieczny odpoczynek...