„ Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii  Św. Antoniego w Trąbinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.

Galeria 2018

Galeria 2016/2017

Rady parafialne

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Grupa lektorów

Koła żywego różańca

Schola parafialna

Grupy parafialne

Parafia pw. św. Antoniego w Trąbinie

Trąbin 4

87-522 Ostrowite Rypińskie

Numer konta bankowego

czynna w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.

Godziny mszy św.

Niedziele i święta:

godz. 9.00 i 11.30

Dni powszednie:

godz. 18.00 lub wg ogłoszenia

Akcja Katolicka

Ks. Jarosław Wiśniewski

Mateusz.pl

Diecezja Płocka

XVI Niedziela Zwykła - 21.07.2024 r.

• W ostatni wtorek miał miejsce pogrzeb śp. Leszka Wasilewskiego. W jego intencji będzie sprawowanych 20 Mszy św. od uczestników pogrzebu. Polećmy zmarłego Bożemu miłosierdziu – Wieczny odpoczynek...

• Do wtorku, 23 lipca odbywa się w naszej parafii zbiórka elektrośmieci. Kategorie urządzeń objętych zbiórką znajdziemy na ulotkach na stoliku z prasą oraz w gablocie przed kościołem. Elektrośmieci można składać w bocznej bramie plebani do wtorku (23 lipca). Dochód z akcji przeznaczony zostanie na potrzeby placówki misyjnej w Brazylii, którą prowadzi pochodzący z naszej diecezji ks. Marek Bruliński.

• W następną niedzielę, po Mszy św. o godz. 11:30 odbędzie się spotkanie związane z organizacją parafialnej uroczystości dożynkowej. Zapraszam na to spotkanie sołtysów, przedstawicieli KGW i OSP z terenu parafii. Zachęcam też o włączenie się w przygotowania i proszę o kontakt wszystkich, którzy chcieliby w wymiarze organizacyjnym lub finansowym wesprzeć nasze wspólne świętowanie. Tegoroczne dożynki parafialne zaplanowane są na niedzielę, 25 sierpnia. Zapraszam serdecznie do współpracy.

• Przyszła niedziela to czwarta niedziela miesiąca. Tradycyjnie już w tym dniu ofiarami na tacę możemy wspierać nasze parafialne inwestycje.

• W dniach od 6. do 14. sierpnia odbędzie się kolejna piesza pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Zachęcam do włączenia się w tę formę rekolekcji – rekolekcji w drodze. Szczegóły na stronie internetowej lub w kancelarii i zakrystii. Zachęcam również do włączenia się w dzieło duchowego pielgrzymowania. Zapisani pielgrzymi duchowi otrzymają specjalny Modlitewnik Pielgrzyma Duchowego będący pomocą w przeżyciu czasu pielgrzymki. Zachęcam do włączenia się w dzieło pielgrzymowania na Jasną Górę.

• Zapowiedzi przedślubne: Tomasz Michał Starczewski, kawaler z parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Grudziądzu i Lena Dudkiewicz, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.

• Dzisiaj po obydwóch Mszach św. ma miejsce obrzęd błogosławieństwa pojazdów i ich kierowców. Przy tej okazji możemy włączyć się w „Akcję św. Krzysztof - 1 grosz za 1kilometr”. Składane ofiary przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy.

• Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej niedzieli. Słowa serdecznego pozdrowienia i najlepsze życzenia składam solenizantom rozpoczętego tygodnia.