„ Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii  Św. Antoniego w Trąbinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.

 

RODO

Galeria 2018

Galeria 2016/2017

Rady parafialne

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Grupa lektorów

Koła żywego różańca

Schola parafialna

Ministranci

Grupy parafialne

Parafia pw. św. Antoniego w Trąbinie

 

Trąbin 4

87-522 Ostrowite Rypińskie

tel. 54 280 13 84

 

Numer konta bankowego

20 1020 5024 0000 1102 0194 0287

 

Kancelaria parafialna

 

czynna w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.

 

Godziny mszy św.

 

Niedziele i święta:

godz. 9.00 i 11.30

Dni powszednie:

 godz. 18.00 lub wg ogłoszenia

Regulaminy

Akcja Katolicka

Ks. Jarosław Wiśniewski

Mateusz.pl

Diecezja Płocka

Przydatne linki

 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - 19.05.2024 r.

 

 • „Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej MUSICUM w Płocku prowadzi nabór chętnych do nauki na kierunku organy kościelne (organista) i fortepian oraz na kierunku wokal i prowadzenie zespołów muzycznych. Zapraszamy młodzież od 12 roku życia oraz dorosłych, zarówno chłopców, jak i dziewczęta, Panie i Panów. Przesłuchania odbędą się w piątek 14 czerwca br. o godz. 17.00 w siedzibie Instytutu w Płocku. Szczegóły na stronie internetowej musicum.pl”.

 • Dziękuję p. Beacie Góreckiej za pracę przy posadzeniu kwiatów wokół naszego kościoła parafialnego. Serdeczne „Bóg zapłać” za poświęcony czas i zaangażowanie.

 • Przyszła niedziela kończy okres spowiedzi i komunii św. wielkanocnej Obowiązek ten określają przykazania kościelne. Skorzystajmy z czasu, który nam jeszcze pozostał dla spełnienia tego obowiązku.

 • Za tydzień, 26 maja podczas Mszy św. o godz. 9:00 odbędzie się Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św. przez dzieci klas czwartych. Natomiast podczas Mszy św. o godz. 11:00 dzieci klas trzecich po raz pierwszy przystąpią do sakramentu Eucharystii.

 • Ofiary, które będziemy składać na tacę w przyszłą niedzielę będą finansowym wsparciem naszych parafialnych inwestycji.

 • Spowiedź dla dzieci klas czwartych i ich rodzin we wtorek, środę i czwartek od godz. 17:00 do 18:00. Natomiast spowiedź dla dzieci klas trzecich i ich rodzin w piątek od godz. 16:00 do 17:30.

 • Zbliża się uroczystość Bożego Ciała, którą będziemy świętować 30 maja. Już dziś proszę o obecność asysty procesyjnej i druhów strażaków. Bardzo proszę o przygotowanie ołtarzy według następującego porządku:

 •  I ołtarz (przy cmentarzu): Dobre (od p. Głowińskich do p. Gorzka)

  II ołtarz (przy figurze Matki Bożej): Ruszkowo (od p. Szabat do p. Pietrkiewicz- lewa strona bez bloków)

  III ołtarz (przy domu p. Sekulskich): Gulbiny (od p. Chacińskich do p. Budzińskich)

  IV ołtarz (przy domu p. Kozłowskich): Trąbin (od p. Góreckich do p. Kazimierskich).