„ Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii  Św. Antoniego w Trąbinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.

Galeria 2018

Galeria 2016/2017

Rady parafialne

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Grupa lektorów

Koła żywego różańca

Schola parafialna

Grupy parafialne

Parafia pw. św. Antoniego w Trąbinie

Trąbin 4

87-522 Ostrowite Rypińskie

Numer konta bankowego

czynna w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.

Godziny mszy św.

Niedziele i święta:

godz. 9.00 i 11.30

Dni powszednie:

godz. 18.00 lub wg ogłoszenia

Akcja Katolicka

Ks. Jarosław Wiśniewski

Mateusz.pl

Diecezja Płocka

IV Niedziela Wielkiego Postu - 10.03.2024 r.

• Bardzo proszę o przeprowadzenie zbiórek na kwiaty do Grobu Bożego.

• W najbliższą środę chciałbym się spotkać z odpowiedzialnymi za jednostki OSP z terenu parafii. Proszę o obecność. Spotkanie odbędzie się na plebani o godz. 18:00.

• Zachęcam do udziału w nabożeństwach pasyjnych. W najbliższy piątek, na godzinę 16:30 zapraszam dzieci, w sposób szczególny te przygotowujące się do I Komunii św. i Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu św.

• W zakrystii są jeszcze do nabycia baranki z białej czekolady. Dochód z ich sprzedaży wesprze inicjatywy podejmowane w ramach działalności Caritas. Cena baranka wynosi 8 zł.

• Kończymy dziś rekolekcje wielkopostne. Serdeczne podziękowanie składam ks. Dariuszowi Komadowskiemu, który prowadził nas w tych dniach drogą nawrócenia. Dziękuję za wygłoszone słowo, za świadectwo swej wiary i pracy oraz wspólną modlitwę. Dziękuję wszystkim, którzy skorzystali z tego czasu i przybyli do kościoła. Dziękuję osobom, które zaangażowały się w przygotowanie liturgii: Pani Organistce, Panu Kościelnemu, ministrantom, lektorom. Dziękuję Pani Dyrektor i gronu pedagogicznemu szkoły w Trąbinie za umożliwienie dzieciom udziału w naszych spotkaniach rekolekcyjnych i za obecność z nimi na Mszy św. Serdecznie dziękuję paniom z KGW z Trąbina i Trąbina Rumunek za pomoc w kuchni. To podziękowanie składam na ręce p. Agnieszki Rzymkowskiej i p. Agnieszki Betlejewskiej.

• Polecam lekturę nowego numeru „Gościa Niedzielnego” oraz dodatku historycznego tego pisma.