„ Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii  Św. Antoniego w Trąbinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.

Galeria 2018

Galeria 2016/2017

Rady parafialne

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Grupa lektorów

Koła żywego różańca

Schola parafialna

Grupy parafialne

Parafia pw. św. Antoniego w Trąbinie

Trąbin 4

87-522 Ostrowite Rypińskie

Numer konta bankowego

czynna w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.

Godziny mszy św.

Niedziele i święta:

godz. 9.00 i 11.30

Dni powszednie:

godz. 18.00 lub wg ogłoszenia

Akcja Katolicka

Ks. Jarosław Wiśniewski

Mateusz.pl

Diecezja Płocka

XIV Niedziela Zwykła - 7.07.2024 r.

• W środę odbył się pogrzeb śp, Heleny Szygulskiej z Ruszkowa. W Jej intencji zostanie odprawionych 8 Mszy św. od uczestników pogrzebu. Pierwsza z nich sprawowana będzie 31 lipca o godz. 17:30. Polecajmy zmarłą Bożemu miłosierdziu – Wieczny odpoczynek...

• W ostatnim czasie odbyły się wybory sołtysów wiosek wchodzących w skład naszej parafii. Dziękuję za współpracę tym, którzy zakończyli pełnienie tej funkcji. Gratuluję wszystkim wybranym, tak na kolejną kadencję, jak i po raz pierwszy. Życzę owocnego sprawowania tego ważnego dla społeczności lokalnej urzędu. Liczę na owocną i dobrą współpracę.

• Dziękuję mieszkańcom Trąbina (od p. Gorczyca do p. Deręgowskich) za kwiaty ofiarowane do naszej świątyni.

• W dniach od 18 do 23 lipca odbędzie się w naszej parafii zbiórka elektrośmieci. Dochód z akcji przeznaczony zostanie na potrzeby placówki misyjnej w Brazylii, którą prowadzi pochodzący z naszej diecezji ks. Marek Bruliński. Szczegóły akcji w gablocie przed kościołem i na ulotkach, które możemy wziąć ze stolika z prasą.

• Wszystkim Parafianom i Gościom życzę dobrej niedzieli.