„ Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii  Św. Antoniego w Trąbinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.

Galeria 2018

Galeria 2016/2017

Rady parafialne

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Grupa lektorów

Koła żywego różańca

Schola parafialna

Grupy parafialne

Parafia pw. św. Antoniego w Trąbinie

Trąbin 4

87-522 Ostrowite Rypińskie

Numer konta bankowego

czynna w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.

Godziny mszy św.

Niedziele i święta:

godz. 9.00 i 11.30

Dni powszednie:

godz. 18.00 lub wg ogłoszenia

Akcja Katolicka

Ks. Jarosław Wiśniewski

Mateusz.pl

Diecezja Płocka

I Niedziela Wielkiego Postu - 18.02.2024 r.

• W Środę Popielcową ofiarami składanymi na tacę wspieraliśmy Ukrainę. Na ten cel przesłanych zostało 719 zł. W ostatnim tygodniu została również złożona jedna ofiara na cele parafialne w wysokości 200 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  • Zapraszam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. W piątki o godz. 16:30 odprawiamy nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a w niedziele po Mszy św. o godz. 11:30 modlimy się nabożeństwem Gorzkich Żali. Zapraszam na wspólną modlitwę.
  • Przyszła niedziela to czwarta niedziela miesiąca. Jak zwykle w tym dniu ofiary, które będziemy składać na tacę przeznaczone są na zaplanowane inwestycje. Druga niedziela Wielkiego Postu, czyli przyszła niedziela, to również dzień modlitwy i finansowego wsparcia jakiego udzielamy dziełu misyjnemu Kościoła. Po obydwóch Mszach św. ofiarami do puszek będziemy mogli wspomóc misjonarzy.
  • Zachęcam do lektury nowego numeru „Gościa Niedzielnego”. Możemy nabyć również specjalny dodatek tego tygodnika przybliżający okres Wielkiego Postu. Cena dodatku to 14 zł.