„ Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii  Św. Antoniego w Trąbinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.

Ustawa Kamilka

Galeria 2018

Galeria 2016/2017

Rady parafialne

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Grupa lektorów

Koła żywego różańca

Schola parafialna

Grupy parafialne

Parafia pw. św. Antoniego w Trąbinie

Trąbin 4

87-522 Ostrowite Rypińskie

Numer konta bankowego

czynna w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.

Godziny mszy św.

Niedziele i święta:

godz. 9.00 i 11.30

Dni powszednie:

godz. 18.00 lub wg ogłoszenia

Akcja Katolicka

Ks. Jarosław Wiśniewski

Mateusz.pl

Diecezja Płocka

XXVIII Niedziela Zwykła - 13.10.2024 r.

• Dziś w Kościele w Polsce przeżywamy kolejny Dzień Papieski. Tradycyjnie jak co roku, po Mszy św. zbierane są do puszek ofiary na pomoc stypendialną organizowaną przez fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

• Jutro Dzień Edukacji Narodowej – pamiętajmy szczególnie w tym dniu o naszych wychowawcach, nauczycielach i katechetach.

• W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Misyjna. Rozpoczyna ona zarazem Tydzień Misyjny. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczone będą na cele misyjne.

• Dziękuję za kwiaty ofiarowane do naszego kościoła przez mieszkańców Marianowa (od p. Sztandarskich do p. Balińskiego). Proszę o dekorację naszej świątyni na następną niedzielę mieszkańców Marianowa (od p. Więcławskiej do p. Bieżuńskich).

• Zapraszam na nabożeństwo różańcowe w naszej świątyni parafialnej. Różaniec wspólnie odmawiamy codziennie o godz. 17:30 (z wyjątkiem niedziel).

• Zachęcam do zakupu Kalendarza Rolników na przyszły rok. Cena kalendarza wynosi 36 zł.

• W zakrystii i kancelarii istnieje możliwość zamawiania intencji Mszy św. na rok 2025 oraz wypominek, które będą wyczytywane od I niedzieli listopada.

• W dzisiejszą niedzielę odbywa się w naszych kościołach liczenie wiernych uczestniczących we Mszy św. oraz przystępujących do komunii św.