IV Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2023 r.

 

  • Kończymy dziś nasze parafialne rekolekcje wielkopostne. Dziękuję bardzo wszystkim za obecność, wspólną modlitwę, skorzystanie z sakramentu pokuty. Dziękuję dyrekcji i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej w Trąbinie za umożliwienie dzieciom udziału w rekolekcjach i obecność w kościele. Dziękuję panu Maciejowi i panu Krzysztofowi oraz ministrantom i lektorom za posługę podczas nabożeństw i Mszy św. Składam serdeczne podziękowanie paniom z KGW z Gulbin i Marianowa za pomoc i pracę w kuchni. Słowa szczególnego podziękowania kieruję w stronę naszego rekolekcjonisty – ks. Mariusza. Dziękuję za mądre i potrzebne słowa, które przypomniały nam o potrzebie naszego ciągłego nawracania się i wskazały kierunek tej pracy. Życzę owocnego i głębokiego przeżycia pozostałego jeszcze czasu Wielkiego Postu i osobistego spotkania Zmartwychwstałego Chrystusa w tajemnicy Jego Paschy. Szczęść Boże.

  • W dniu jutrzejszym będziemy przeżywać Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, która jest przeniesiona z dnia dzisiejszego. Natomiast w sobotę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu możemy podjąć dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklarację można będzie złożyć podczas Mszy św. o godz. 18:00. 

  • W ramach poszczególnych odcinków kolędowych możemy włączać się w zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego. Dziękuję serdecznie tym, którzy złożyli już swoje ofiary i włączyli się w zbiórkę.

  • W zakrystii możemy jeszcze nabywać baranki do święconki i na stół wielkanocny. Kupując baranka, w cenie 8 zł. wspieramy działalność Caritas.

  • W najbliższym czasie sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Jarosław Bieżuński, z parafii tutejszej i Justyna Cieplińska, z parafii Skrwilno. Zapowiedź druga. Jeżeli ktoś zna przeszkody zachodzące między tymi osobami proszony jest o powiadomienie właściwego proboszcza.

 

 

 

 

 

 

 

 

„ Administrator danych osobowych informuje, że wszystkie dane osobowe na stronie internetowej parafii  Św. Antoniego w Trąbinie umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą lub umieszczone są na podstawie prawa”.

 

RODO

Galeria 2018

Galeria 2016/2017

Rady parafialne

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Grupa lektorów

Koła żywego różańca

Schola parafialna

Ministranci

Grupy parafialne

Parafia pw. św. Antoniego w Trąbinie

 

Trąbin 4

87-522 Ostrowite Rypińskie

tel. 54 280 13 84

 

Numer konta bankowego

20 1020 5024 0000 1102 0194 0287

 

Kancelaria parafialna

 

czynna w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.

 

Godziny mszy św.

 

Niedziele i święta:

godz. 9.00 i 11.30

Dni powszednie:

 godz. 18.00 lub wg ogłoszenia

Regulaminy

Akcja Katolicka

Ks. Jarosław Wiśniewski

Mateusz.pl

Diecezja Płocka

Przydatne linki

​​​​​​​  Parafia św. Antoniego w Trąbinie