Grupy parafialne

KOŁA ŻYWEGO RÓŻAŃCA

  • W Trąbinie działa koło różańcowe pod patronatem św. Antoniego, przewodniczy mu pani Romana Lutrzykowska, liczba członków to 20 osób.

  • W Marianowie działa koło pod patronatem Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny pod przewodnictwem pani Barbary Sierockiej, skupia 20 członków.

  • W Dobrem działa koło pod patronatem św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w którym modli się 21 osób a przewodniczy mu pani Maria Pucińska.

  • W Ruszkowie działa koło pod patronatem św. Józefa , przewodniczy mu pani Helena Czajkowska i modli się w nim 21 osób.


     Do wspólnoty różańcowej należą kobiety jak również mężczyźni. Wszyscy członkowie kół Różańcowych czynnie uczestniczą w życiu parafii biorąc udział w niedzielnych mszach świętych jak również w różnych formach kultu Maryjnego - nabożeństwo Majowe, modlitwę różańcową w miesiącu październiku, w którym to odbywają się również spotkania różańcowe w poszczególnych kołach z udziałem ks.Proboszcza. Z ochotą uczestniczą w procesjach Eucharystycznych i uroczystościach kościelnych takich jak : odpusty parafialne, pierwsze niedziele miesiąca, procesja Bożego Ciała. Swoją modlitwą otaczają naszych zmarłych wypraszając dla nich łaskę Nieba.
    W czasie Świąt Bożego Narodzenia poszczególne koła organizują z udziałem Księdza Proboszcza spotkania opłatkowe. W okresie Wielkiego Postu swoją modlitwą i ofiarami wspierają jałmużnę wielkopostną. Na podkreślenie zasługuje fakt, że nasze koła różańcowe mają tradycję wielopokoleniową.

 

 

RODO

Galeria 2018

Galeria 2016/2017

Rady parafialne

Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci

Grupa lektorów

Koła żywego różańca

Schola parafialna

Ministranci

Grupy parafialne

Parafia pw. św. Antoniego w Trąbinie

 

Trąbin 4

87-522 Ostrowite Rypińskie

tel. 54 280 13 84

 

Numer konta bankowego

20 1020 5024 0000 1102 0194 0287

 

Kancelaria parafialna

 

czynna w dni powszednie pół godziny przed Mszą św.

 

Godziny mszy św.

 

Niedziele i święta:

godz. 9.00 i 11.30

Dni powszednie:

 godz. 18.00 lub wg ogłoszenia

Regulaminy

Akcja Katolicka

Ks. Jarosław Wiśniewski

Mateusz.pl

Diecezja Płocka

Przydatne linki